Regulamin forum

Go down

Regulamin forum

Pisanie by Admin on Wto Lip 22, 2014 6:49 pm

Rejestrując się na forum akceptujesz w całości ten Regulamin i zobowiązujesz się go przestrzegać.

1.Forum służy wymianie poglądów, doświadczeń i informacji związanych z rodziną i dziećmi, pomiędzy jego użytkownikami. Przedmiotem wypowiedzi na forum powinny być tematy związane z główną nazwą forum

2.Forum nie bierze odpowiedzialności za treści prezentowane tu przez jego użytkowników. W szczególności nie odpowiada za skutki zastosowania się przez kogokolwiek do porad, opinii i informacji udzielanych przez użytkowników, a te są ich wyłącznymi, prywatnymi i osobistymi poradami, opiniami i spostrzeżeniami.

3.Korzystanie z forum jest bezpłatne. Każdy zarejestrowany użytkownik może umieszczać na forum swoje wypowiedzi, z zachowaniem zasad tego Regulaminu.

4.Nazwa/login użytkownika forum nie może wskazywać na żadną firmę, która nie jest związana z branżą dziecięcą. Nazwa użytkownika nie może być również wulgarna, obcobrzmiąca ani niezrozumiała do odczytania. Takie konta będą usuwane bez ostrzeżenia.

5.Wypowiedzi użytkowników są przechowywane przez forum i będą z niego usuwane tylko i wyłącznie w uzasadnionych sytuacjach, po kontakcie z administracją forum.

6.Zabronione jest umieszczanie na forum wypowiedzi, które naruszają obowiązujące prawo, a w szczególności zawierają treści lub materiały pornograficzne, nawołujące do nienawiści, nietolerancji, dyskryminacji z jakiejkolwiek przyczyny, dotyczą usług i produktów, których obrót jest zakazany prawem, są wulgarne, agresywne, obsceniczne lub sprzeczne z dobrymi obyczajami, naruszają dobra osobiste innych osób.

7.Na forum można w odpowiednich działach umieszczać przekierowania do innych polecanych stron związanych z branżą wnętrzarską, przy czym:

*Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach na tych forum
*Użytkownikom nie wolno umieszczać na forum wyłącznie postów zawierających odnośniki.


Użytkownicy łamiący tą zasadę będą blokowani, a linki z ich postów będą usuwane, lub posty takie kasowane w całości.

8.Naruszenie postanowień punktu 5 będzie skutkowało trwałym i natychmiastowym usunięciem użytkownika z forum, wraz z usunięciem nieregulaminowych wypowiedzi. Notoryczne łamanie regulaminy będzie skutkowało zbanowaniem użytkownika i usunięciem z forum jego konta i wszystkich wypowiedzi.

9.Forum zastrzega sobie prawo do zamykania, przerywania lub zmiany każdego wątku i pojedynczych wypowiedzi na forum, jeśli naruszają ten regulamin, a także do przenoszenia wypowiedzi niezwiązanych z tematem, w którym zostały umieszczone do odpowiedniego działu.

10.Ostateczną decyzję w sprawach spornych co do zamieszczonych przez użytkownika treści podejmuje administrator

Admin
Admin

Liczba postów : 1
Join date : 17/07/2014

Zobacz profil autora http://dzieci.smileyforum.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach