Leczenie trądziku i efekty „po” – dziwne?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Leczenie trądziku i efekty „po” – dziwne?

Pisanie by Olla on Sob Lip 18, 2015 4:50 pm

Czy po leczeniu trądziku mogą zostać na twarzy jakieś dziwne przebarwienia? Takie jakby plamki, kropki, ale to nie jest rozlane po twarzy, tylko tak miejscami

Olla
Stały klikacz
Stały klikacz

Liczba postów : 49
Join date : 16/08/2014

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Leczenie trądziku i efekty „po” – dziwne?

Pisanie by SoniaWawa on Czw Lip 23, 2015 4:27 pm

To pewnie zależy od tego jak taki trądzik był leczony,
ale wydaje mi sie, że tak, mogą zostać.
Zajrzałam sobie do dziąłu dermokosmetyków z Iwostinu i widzę, że mają nawet specjalne kremy na tzw przebarwienia potrądzikowe, więc to pociecha, że nie jesteś sama:)

SoniaWawa
Stały klikacz
Stały klikacz

Liczba postów : 59
Join date : 24/07/2014

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach